fbpx

DORADZAM

Kiedy nauczyciel, terapeuta, rodzic uczestniczy w kursie lub warsztatach – pozyskuje wiedzę  na temat technik, narzędzi, zasad; sprawdzonych i efektywnych metod. Trochę zapamięta, trochę poćwiczy i wraca do swojej codzienności – pracy w szkole, przedszkolu, gabinecie lub do domu rodzinnego. I co dalej? Co zostaje po kursie?

Aby pieniądze i czas poświęcone na szkolenie nie poszły na marne pomagam wdrożyć teorię w praktykę. Zaproponowane rozwiązania problemów, pieczołowicie omawiane na szkoleniu, moi klienci wprowadzają w życie pod moim czujnym okiem. Ułatwiam pracę 😊

W CZYM DORADZAM?

Pomagam pozbyć się bieżących problemów związanych z prowadzoną praktyką zawodową – IPET, opinia, diagnoza funkcjonalna, problemowe zachowanie dziecka, trudność typu „Jak nauczyć…?” – to kilka tematów, o których możemy rozmawiać.  Na bieżąco analizuję z klientem jego działania i daję gotowe rozwiązania.

KOMU DORADZAM?

Moimi klientami są głównie terapeuci pracujący w nurcie behawioralnym, logopedzi, pedagodzy, nauczyciele szkolni i przedszkolni, psycholodzy i inni specjaliści pracujący z dziećmi z zaburzeniami rozwojowymi. Wspieram osoby indywidualne prowadzące własną działalność oraz przedszkola, szkoły, punkty przedszkolne – publiczne i niepubliczne.

OFERTA WSPÓŁPRACY DLA INDYWIDUALISTÓW – zobacz i ZAINSPIRUJ SIĘ!

OFERTA WSPÓŁPRACY DLA PLACÓWEK – zajrzyj i ZACZNIJ Z ZESPOŁEM PRZYGODĘ!

JAK SIĘ SPOTYKAMY?

Dwa sposoby!

Pracuję bezpośrednio u klienta – w miejscu pracy terapeuty, logopedy, nauczyciela. Obserwuję prowadzone zajęcia, analizujemy wspólnie działania, podsumowuję i przekazuję informację zwrotną. Owocem spotkania jest nowa koncepcja na stary problem.

Pracujemy on-line. Wysyłasz mi materiał filmowy, oglądam i kontaktujemy się on-line. Omawiamy materiał i proponuję Ci nowe rozwiązania.

PRACUJ ZE MNĄ.

Gwarantuję nieprzeciętne efekty.