fbpx

Programy dla indywidualistów.

Zaczynasz przygodę z terapią dzieci ze spektrum autyzmu lub innymi zaburzeniami? Jesteś początkującym terapeutą, logopedą, psychologiem, nauczycielem? Potrzebujesz wsparcia na starcie, aby rozwinąć skrzydła i działać zdecydowanie, szybko i skutecznie?

A może masz już całkiem spory bagaż doświadczeń, lecz zdarza się, że braknie czasem inspiracji lub stare rozwiązania już się nie sprawdzają?

Pomogę Ci! Wiem, jak pracować z ludźmi, aby odkryli, że potrafią być kreatywni i efektywni w swojej pracy zawodowej i w życiu!

Moją misją jest ułatwianie życia poprzez dzielenie się efektywnymi rozwiązaniami problemów w terapii, edukacji i wychowaniu dzieci z zaburzeniami rozwojowymi.

Zapraszam Cię do współpracy.

Pokażę Ci tutaj, jak możesz ze mną pracować. Zanim wyjaśnię – może zechcesz przeczytać więcej informacji o mnie.

ZAJRZYJ NA MOJĄ NOTKĘ TRENERSKĄ

POSTAW NA SWÓJ ROZWÓJ  – projekty dla indywidualistów

Oferta dla terapeutów, logopedów, psychologów, pedagogów pracujących w prywatnych gabinetach oraz specjalistów w przedszkolach, szkołach, poradniach i innych instytucjach wsparcia i pomocy rodzicowi dziecka oraz dziecku z ASD.

Masz problem merytoryczny w terapii, zaskoczyło Cię zachowanie dziecka, szukasz rozwiązania organizacyjnego, potrzebujesz pomocy w czasie rozmowy z rodzicami –  proponuję jednorazową konsultację indywidualną. 
Stawiasz na swój rozwój – chcesz na bieżąco doskonalić swoje umiejętności terapeutyczne, rozwijać swój warsztat pracy

– oferuję długofalowy program mentorski