SZKOLĘ
Pierwsze szkolenie wykonałam w 2004 roku i była to pierwsza edycja KURSU III STOPNIOWEGO, który nieprzerwanie od tego czasu prowadzę wspólnie z trenerem Teresą Mayer. Uczestniczyło w nim już przeszło 3500 osób! Kurs III stopniowy i inne kursy i warsztaty odbywające się nieprzerwanie od 2004 r. pozwoliły wykształcić już całkiem sporą grupę – przeszło 5000 entuzjastów terapii behawioralnej.
GDZIE UCZĘ?
Kursy i warsztaty odbywają się w ramach działań CENTRUM SZKOLEŃ BEHAWIORALNYCH, które prowadzę wspólnie z Teresą Mayer. Szkolenia i warsztaty organizowane są w różnych formach:
- Otwarte, stacjonarne w Krakowie;
- Na zamówienie placówek – odbywające się u zamawiającego;
- On – line.
Zainteresowany? Odwiedź CENTRUM SZKOLEŃ BEHAWIORALNYCH i przejrzyj ofertę.
CZEGO UCZĘ?
Na szkoleniach pomagam specjalistom zrozumieć skąd biorą się ludzkie zachowania i dlaczego ta wiedza jest tak ważna dla każdego terapeuty, logopedy czy nauczyciela. Wyjaśniam nie tylko przyczyny zachowań, ale też wskazuję na ich szeroko idące konsekwencje. Zrozumienie, że każde zachowanie ma swoją przyczynę i skutek pozwala na rozwiązanie wielu problemów terapeutycznych lub wychowawczych.
Na warsztatach wspólnie z uczestnikami wprowadzam teorię w praktykę – pokazuję jakie techniki i jakie narzędzia można wykorzystać do rozwijania konkretnych umiejętności i ćwiczymy używanie ich w odpowiednich sytuacjach.
KOGO UCZĘ?
Szkolenia i warsztaty kieruję do specjalistów pracujących z dziećmi i młodzieżą z zaburzeniami rozwojowymi ze szczególnym uwzględnieniem osób z ASD – logopedów, pedagogów, psychologów, terapeutów, nauczycieli.
W ofercie CENTRUM systematycznie pojawia się również oferta kierowana tylko do rodziców – tematyka dotyczy zwykle problematyki związanej z wychowaniem dziecka z problemami rozwojowymi. Wspomnę tu o takich tematach jak trening czystości, ograniczona dieta, trudne zachowania, brak umiejętności bawienia się.
JAK UCZĘ?
Efektywnie! Daję konkretne narzędzia, gotowe rozwiązania, tak, aby każdy uczestnik szkolenia w przyszłości mniej pracując zyskiwał więcej – czasu wolnego, umiejętności dziecka, ciszy i spokoju, zadowolenia i satysfakcji z własnych działań.