fbpx

Pracujcie razem ze mną!

Wprowadzanie zasad terapii behawioralnej w placówce to wprowadzanie nowej jakości – inna organizacja pracy, nowatorskie rozwiązania, przemyślana przestrzeń, nowe zasady.

Dużo ekscytujących zmian, które przyniosą ogromne korzyści dzieciom, terapeutom i całej placówce. Lecz początkowo zmiany te mogą sprawiać problemy.

Zapraszam więc Wasz zespół do współpracy!

Razem możemy więcej. Pomogę Wam we wprowadzaniu zasad behawioralnych w arkusz organizacyjny. Zaproponuję gotowe rozwiązania do wykorzystania podczas pisania IPET, pomogę zorganizować zajęcia indywidualne oraz grupowe. Podpowiem, jak prowadzić dokumentację i zbierać dane. Dam wsparcie merytoryczne całemu zespołowi podczas codziennej pracy. Razem rozwiążemy każdą sytuację związaną z zachowaniami problemowymi Waszych podopiecznych.

Zanim zapoznasz się z ofertą – zobacz, dlaczego uważam, że mogę Wam pomóc!

ZAJRZYJ NA MOJĄ NOTKĘ TRENERSKĄ!

Oferta przeznaczona jest dla zespołów specjalistów w przedszkolu, punkcie przedszkolnym, szkole, poradni, gabinecie terapeutycznym, logopedycznym, psychologicznym.


Priorytetem dla Ciebie jest Twój rozwój, ale pracujesz w zespole i razem z współpracownikami chcesz tworzyć miejsce oferujące wsparcie w sposób systemowy i terapeutycznie spójny. Proponuję długofalowe wsparcie dla Twojego zespołu.
Wspólnie z zespołem poszukujecie nowych rozwiązań w dziedzinie edukacji i terapii; form rozwoju, które wzbogacą warsztat technik i narzędzi, rozwiną kompetencje miękkie, ułatwią organizację zajęć, spotkań z rodzicami, ukierunkują rozwój placówki. Oferuję szkolenia, kursy i warsztaty on-line lub w Waszym miejscu pracy.